Bedankt voor alle donaties!

28-11-2024 | 13:50

Hoi, ik ben Jonathan, en ik wil jullie heel erg bedanken voor alle donaties! Er is al €235 euro ingezameld voor het Bibian Mentel Foundation en dat is mogelijk gemaakt door jullie! De sokken zullen eind januari geleverd worden en dan komen ze gelijk jullie kant op!

Alle donaties gaan rechtstreeks naar het Bibian Mentel Foundation, en daar zullen zij het geld inzetten om de lichamelijk beperkte mensen te helpen met hun droom op te kunnen sporten en bewegen.

Ik zal via dit kanaal meer informatie geven over de inspanning die wordt gedaan om het doel van het Bibian Mentel Foundation mogelijk te maken.

Heb je een vraag? Of wil je gewoon meer weten over deze organisatie? Dan mag je me altijd een bericht sturen!

Groetjes, 

Jonathan van Rijsbergen

Student Fontys Hogeschool